נסה צמח יעיל כמו ויאגרה עם פחות תופעות לוואי

 

 

אם אתם מחפשים ויאגרה טבעית, כדאי לנסות צמח ששימש במשך מאות שנים למטרות רפואיות. תרופה הצמחית הסינית הנקראת עשב עז מיובל נמצאת בשימוש ברפואה הסינית כבר אלפי שנים, וחוקרים איטלקים גילו שהיא יעילה כמו ויאגרה, אך עם פחות תופעות לוואי. צמח זה דומה מאוד לויאגרה, אך ללא תופעות הלוואי. במאמר זה תלמדו עוד על הצמח שעשוי להיות חלופה לויאגרה טבעית.

אבטיח, למשל, הוא אלטרנטיבה מצוינת לויאגרה מכיוון שהוא מכיל ויטמין C. הוכח שהריכוזים הגבוהים של ציטרולין שלו משפרים זקפה, והוא עמוס בנוגדי חמצון שטובים לבריאות הכללית ויאגרה . עם זאת, גברים צריכים לבדוק עם הרופא שלהם לפני השימוש באבטיח כחלופה לויאגרה. אף על פי כן, פרי זה הוא פרי ידוע מאוד בזכות יכולתו לשפר את החשק המיני, והוא עשוי להיות אופציה מצוינת לגברים שרוצים להימנע מתופעות הלוואי של תרופות אחרות.

בניגוד לויאגרה, ויאגרה טבעית נקייה מתופעות לוואי. תרופות שמקורן בצמחים הן לרוב הרבה יותר בטוחות ויעילות לגברים. הם זמינים בדרך כלל בבתי מרקחת ואפילו ניתן למצוא אותם באינטרנט. הדרך הטובה ביותר לקנות ויאגרה טבעית היא לקנות אותה ממקור מהימן. בית מרקחת מכובד יציע לכם רק מוצרים העשויים מתמציות צמחים טהורות. יתר על כן, זה גם הרבה יותר זול מהחלופות ללא מרשם.

מיץ אבטיח מכיל תרכובת בשם ציטרולין שעשויה לפעול כוויאגרה טבעית. הוא עשיר בנוגדי חמצון ויכול להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. פרי נוסף שמתנהג כמו ויאגרה הוא אבטיח, המכיל ציטרולינג. תרכובת זו היא חלק חיוני מהכימיה של הגוף, והיא מגבירה את הרגשות ומעניקה זקפה חזקה יותר. גבר יכול ליהנות גם מירקות עליים ירוקים, המכילים ויטמינים ומינרלים שונים.

אבטיח הוא פרי נוסף שפועל כוויאגרה טבעית. הוא מכיל ציטרולין, חומר מזין שמקדם זקפה טובה יותר אצל גברים עם ED קל עד בינוני. הוא מכיל גם ארגינין, אשר הופך לחנקן אוקסיד, המשפר את זרימת הדם לפין. המיץ מ-1/3 כוס אבטיח יכול להגביר את זרימת הדם בפין. זה עשוי לעזור בהשגת זקפה.

Posted by Alberto